21:24 / 17.06.17

Austrija nije problem: U Beču nas "pljačkaju" Poljaci

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u austrijskoj prijestolnici večeras se bori za plasman na Evropsko prvenstvo protiv domaće selekcije.

BiH je u prvom poluvremenu zaradila 12 minuta isključenja, a Austrija tek dvije FOTO: ARHIV

Austrijanci i nisu toliki problem našim najboljim rukometašima, koliki problem i prepreku predstavlja čudan sudijski kriteriji poljskog dvojca.

O njihovim kriterijima dovoljno govori podatak da je BiH u prvom poluvremenu zaradila šest, a domaći tim tek jedno isključenje. U prijevodu to znači da smo skoro pola prvog poluvremena odigrali s igračem manje na terenu.

Ako tome dodamo još nekoliko "probijanja" koja su Poljaci svirali nama i istovremeno gledali kroz prste Austrijancima, onda moramo biti zadovoljni što rezultat nakon pola sata igre glasi 17:17.