SEHA liga
Bh. prvak nemoćan: I Vojvodina prejaka za Izviđač
Kod Izviđača Delić postigao je četiri gola, dok je kod gostiju najbolji strijelac sa šest golova bio Nikolić
08.11.2018. u 18:56

Rukometaši Izviđača u susretu 8. kola SEHA lige na svom su terenu poraženi od Vojvodine 25:23 (12:10).

U izjednačenom prvom poluvremenu igralo se gol za gol, a do prve osjetnije prednosti došli su gosti, i to krajem poluvremena (12:9), a na odmor se otišlo pri vodstvu Vojvodine 12:10.

Gosti su bolje otvorili drugo poluvrijeme te su u 35. minuti poveli 16:11, a u 40. minuti već je 19:13.

Izviđač je sredinom drugog poluvremena imao dobru seriju te je u 49. minuti došao na dva gola zaostatka (21:19), ali više od toga bh. prvak nije mogao i Vojvodina je na kraju došla do pobjede 25:23.

Kod Izviđača Vedran Delić postigao je četiri gola, dok je kod gostiju najbolji strijelac sa šest golova bio Jovica Nikolić.

Izviđač je na tabeli i dalje posljednji sa samo jednim bodom, dok je Vojvodina sedma s devet bodova.

Sljedeći susret Izviđač igra u Skoplju protiv Vardara 28. novembra.