08:54 / 04.01.17

Bosanska zvjerka "bananom" počastila prvu zvijezdu Kingsa, uslijedio "obračun" (VIDEO)

Autor: D. S.

Jusuf Nurkić odigrao je odličnu partiju u porazu svojih Denver Nuggetsa pred domaćom publikom od Sacramento Kingsa (120:113).

Jusuf Nurkić u duelu s jednim od najboljih centara NBA lige

Za svega 18 minuta na parketu bh. centar ubacio je 16 poena. Uz to je zabilježio šest skokova i četiri asistencije, ali vodio je i žestoke duele s DeMarcusom Cousinsom koji je bio prvi strijelac gostiju s 31 poenom.

Nurkić i Cousins imali su "manji" duel nakon što je košarkaš Kingsa promašio šut posljednji šut na isteku druge četvrtine, a čini se da mladi bh. centar nije bio posebno oduševljen Cousinsovom nervozom. Ovo nije bio prvi, a sigurno ni posljednji duel ove dvoje gorostasa.

Popularni Juka je u nastavku na pravi način "smirio" temperamentnog Cousinsa. Bosanska zvjerka je u drugom poluvremenu utakmice "bananom" počastila temperamentnog Cousinsa dok je pokušavao zakucati, a u nastavku pogledajte kako si izgledale ove dvije situacije: