16:28 / 10.10.17

Činilo se da je na pomolu senzacija: Pogledajte kako je Muratović umalo rasturio Francuze

Igrao se 27. minut kada je semafor na utakmici mladih reprezentacija Luksemburga i Francuske pokazivao 2:0.

Muratović je postigao dva gola za Luksemburg

Činilo se da je na pomolu senzacija, ali su se Trikolori spasili i na kraju slavili sa 3:2.

Oba gola za Luksemburg postigao je napadač, nama, zanimljvog imena i prezimena - Edvin Muratović. U 9. minuti pogodio je za 1:0, a 18 minuta kasnije iz penala je pogodio za 2:0.

U drugom dijelu Francuzi su preokrenuli uz dva gola Terriera (48. i 87. minut), a pogodio je i Mousset (75).

Muratović je išao putem koji je svojevremeno prošao i Miralem Pjanić. Karijeru je počeo u Luksemburgu, a potom je nosio i dres Metza. Ima 20 godina i visok je 185 cm...

No, njega nećemo gledati u dresu BiH, jer ima crnogorske korijene, a rođen je u mjestu Petnjica.