21:02 / 17.08.17

Evropska liga: Dinamo se spasio bruke, Crvena zvezda izgubila u Rusiji

Završena su četiri susreta play-offa Evropske lige.

Na korak od velikog iznenađenja bio je albanski Skenderbeu,koji je Zagrebu protiv Dinama sve do 95. minute rezultatom 1:0.

Gosti su vodili od 37. minute, a mrežu Dinama zatresao je Latifi .  Dinamo se u drugom poluvremenu ispromašivao. Bh. napadač Armin Hodžić zamijenjen je zbog povrede u 77. minuti, umjesto njega ušao je Henriquez koji je u petoj minuti sudijske nadoknade donio izjednačenje hrvatskom viceprvaku. Amer Gojak odigrao je cijeli meč.

Crvena zvezda je poražena u Rusiji od Krasnodara u fanstastičnom meču rezultatom 3:2.

Kiparski Apollon je sa 3:2 pobijedio danski Midtjylland, dok su BATE Borisov i ukrajinska Oleksandryja odigrali susret rezultatom 1:1.

Inače, večeras se širom Starog kontinenta igraju mečevi play-offa Evropske lige.