17:11 / 26.10.17

Pogledajte kako je Željo izbacio Mladost: Procijenite sami da li je bio penal za Plave

Fudbaleri Željezničara plasirali su se u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine nakon što su sinoć sa 2:1 savladali Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Zakarić i Benović bili su u centru pažnje u finišu susreta na Grbavici

Na Grbavici je bilo mnogo uzbuđenja. Domaće je u vodstvo doveo Asim Zec u 50. minuti, izjednačio je Abid Mujagić u 68. minuti, a odlučujući gol postigao je Goran Zakarić u finišu susreta sa bijele tačke.

Penal koji je dosudio Dragan Petrović izazvao je mnogo negodovanja kod gostiju, a epilog svega je crveni karton koji je dobio Aladin Isaković i to nakon što je Zakarić pogodio s bijele tačke.

Inače, penal je "izborio" upravo Zakarić, koji je šutirao iskosa sa desne strane, a lopta je na putu prema golu u ruku pogodila Vukašina Benovića. U video-prilogu koji je objavljen na 1921.ba vidi se da Benovićeva ruka nije bila u prirodnom položaju.

Pogledajte "sporni" trenutak i sami procijenite da li je Petrović donio ispravnu odluku.