17:03 / 09.01.17

Raspored utakmica na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Francuskoj

Svjetsko prvenstvo u rukometu kome je domaćin Francuska počinje u srijedu 11. januara i trajat će do 29. januara, a u nastavku pogledajte raspored utakmica smotre najboljih rukometaša svijeta.

Prvenstvo će se igrati u osam dvorana: Paris-Bercy, Rouen, Nantes, Metz, Albertville, Montpellier, Lille i Brest.

Titulu prvaka svijeta brani Francuska.

A-grupa: (Nantes):
- 1. kolo:
- 11. januar (Pariz):
20.45 Francuska - Brazil
- 12. januar:
17.45 Rusija - Japan
20.45 Norveška - Poljska
- 2. kolo:
- 13. januar:
17.45 Japan - Francuska
- 14. januar:
14.45 Brazil - Poljska
17.45 Norveška - Rusija
- 3. kolo:
- 15. januar:
17.45 Francuska - Norveška
20.45 Brazil - Japan
- 16. januar:
20.45 Poljska - Rusija
- 4. kolo:
- 17. januar:
14.00 Norveška - Brazil
17.45 Poljska - Japan
20.45 Rusija - Francuska
- 5. kolo:
- 19. januar:
14.00 Rusija - Brazil
17.45 Francuska - Poljska
20.45 Japan - Norveška

B-grupa (Metz):
- 1. kolo:
- 12. januar:
14.00 Slovenija - Angola
17.45 Makedonija - Tunis
20.45 Španija - Island
- 2. kolo:
- 14. januar:
14.45 Island - Slovenija
17.45 Tunis - Španija
20.45 Angola - Makedonija
- 3. kolo:
- 16. januar:
14.45 Island - Tunis
17.45 Slovenija - Makedonija
20.45 Španija - Angola
- 4. kolo:
- 17. januar:
17.45 Slovenija - Tunis
20.45 Angola - Island
- 18. januar:
20.45 Makedonija - Španija
- 5. kolo:
- 19. januar:
14.00 Tunis - Angola
17.45 Makedonija - Island
20.45 Španija - Slovenija

C-grupa (Rouen):
- 1. kolo:
- 13. januar:
14.00 Bjelorusija - Čile
17.45 Njemačka - Mađarska
20.45 Hrvatska - Saudijska Arabija
- 2. kolo:
- 14. januar:
20.45 Mađarksa - Hrvatska
- 15. januar:
17.45 Čile - Njemačka
20.45 Saudijska Arabija - Bjelorusija
- 3. kolo:
- 16. januar:
17.45 Mađarska - Čile
20.45 Hrvatska - Bjelorusija
- 17. januar:
17.45 Njemačka - Saudijska Arabija
- 4. kolo:
- 18. januar:
14.00 Saudijska Arabija - Mađarska
17.45 Bjelorusija - Njemačka
20.45 Hrvatska - Čile
- 5. kolo:
- 20. januar:
14.00 Saudijska Arabija - Čile
17.45 Njemačka - Hrvatska
20.45 Bjelorusija - Mađarka

D-grupa (Pariz):
- 1. kolo:
- 13. januar:
14.00 Katar - Egipat
17.45 Švedska - Bahrein
20.45 Danska - Argentina
- 2. kolo:
- 14. januar:
17.45 Danska - Egipat
- 15. januar:
14.45 Argentina - Švedska
17.45 Bahrein - Katar
- 3. kolo:
- 16. januar:
17.45 Egipat - Bahrein
20.45 Danska - Švedska
- 17. januar:
17.45 Katar - Argentina
- 4. kolo:
- 18. januar:
14.00 Argentina - Egipat
17.45 Danska - Bahrein
20.45 Švedska - Katar
- 5. kolo:
- 20. januar:
14.00 Bahrein - Argentina
17.45 Švedska - Egipat
20.45 Katar - Danska.

Tagovi: SP u rukometu
Izvor: Faktor