17:11 / 08.01.17

Serie A: Zukanović i Džeko slavili, Lulić odrađivao suspenziju (VIDEO)

Fudbalski A reprezentativci BiH, čiji klubovi su danas igrali mečeve 19. kola Serie A imali su razloga za slavlje.

Džeko nije uspio zatresti mrežu Genoe, ali je Vučica slavila Foto: EPA

Roma, Lazio i Atalanta ostvarili su pobjede, a dvojica Zmajeva odigrali su po 90 minuta. Edin Džeko je s Vučicom slavio kod Genoe (1:0), ali Dijamant iz nekoliko izglednih prilika nije uspio poentirati.

G--R_0--1 by mediabh

Zukanović je sa Atalantom gostovao kod Chieva, a ekipa našeg reprezentativca slavila je sa ubjedljivih 4:1. I Džeko i Zukanović odigrali su 90 minuta.

Zarazliku od njih Senad Lulić je trijumf svog Lazia protiv Crotonea (1:0) gledao s tribina. Zmaj odrađuje suspenziju zbog toga što je prošle godine verbalno vrijeđao Rudigera.

L--C_1--0 by mediabh

Rezultati 19. kola: Genoa - Roma 0:1, Chievo - Atalanta 1:4, Lazio - Crotone 1:0, Udinese - Inter 1:2, Sassuolo - Torino 0:0.