08:41 / 05.10.17

Solidna partija Teletovića u porazu Bucksa

Košarkaši Milwaukee Bucksa protekle noći poraženi su od Indiana Pacersa s uvjerljivih 104:86.

Najbolji bh. košarkaš za 20 minuta na parketu ubacio je 11 poena FOTO: ARHIV

Pacersi su tokom cijelog susreta bili tim koji je diktirao tempo i imao vodstvo, a na kraju su stigli do sasvim zaslužene pobjede.

Nakon prvog polubremena Indiana je imala već devet poena razlike, da bi u trećoj dionici u ptopunosti razbila svog protivnika i stigla do 24 poena prednosti.

Posljednji period igre pripao je Bucksima rezultatom 23:29, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu, pogotovo poslije katastrofalne igre u trećoj četvrtini.

Bosanskohercegovački reprezentativac Mirza Teletović pružio je solidnu partiju. Za 20 minuta na parketu rođeni Jablaničanin ubacio je 11 poena, skupio četiri skoka i upisao jednu asistenciju, a iz igre je šutirao sa 50 posto uspješnosti.