09:02 / 03.11.17

Sportski potez Bešića: Everton gubio, Zmaj pomagao povrijeđenom rivalu

Fudbaleri Evertona nastavili su sa očajnim igrama u ovoj sezoni. Karamele su poražene na gostovanju kod Lyona u 4. kolu UEFA Evropske lige (0:3), a ovo je bio peti uzastopni poraz engleskog tima u svim takmičenjima.

Bešić je ušao umjesto povrijeđenog Martine FOTO: EPA

Ipak, rezultat je pao u drugi plan u finišu prvog poluvremena kada je gostujući fudbaler Cuco Martina teško povrijeđen nakon što je doživio nezgodan pad, nakon čega je ostao nepomično ležati na terenu i odmah je prebačen u bolnicu.

Upravo je umjesto njega u igru ušao naš Muhamed Bešić. U 92. minuti na povredu se žalio jedan domaći fudbaler, a Zmaj mu je pomogao da skine kopačku.

U okrutnom svijetu fudbala, kada se sve gleda kroz novac, fair-play potez našeg reprezentativca zaslužuje svaku pohvalu!