08:04 / 05.01.17

Teletović dobar u pobjedi nad Knicksima sa zvukom sirene (VIDEO)

Autor: D. S.

U jednoj veoma zanimljivoj utakmici košarkaši Milwaukee Bucksa protekle noći su s 105:104 slavili u "velikoj jabuci" protiv New York Knicksa.

Trinaest poena Mirze Teletovića u pobjedi nad Knicksima FOTO: ARHIV

Najzaslužniji za 17. ovosezonsku pobjedu ekipe našeg Mirze Teletovića bio je Grk Giannis Antetokounmpo koji je pogodio težak šut i donio trijumf gostima, iako su domaći košarkaški u posljednju četvrtinu ušli s 14 poena prednosti.

Mladi grčki košarkaš bio je prvo ime Bucksa. Zabilježio je double-double ubacivši 27 poena i 13 skokova, uz četiri asistencije i tri blokade. Greg Monroe je zabio 18, Jabari Parker 15, a najbolji bosanskohercegovački košarkaš postigao je 13 poena za 20 minuta, koliko je proveo na terenu.

Iz redova ekipe Knicksa vrijedi izdvojiti Carmela Anthonyja koji je također ostvario double-double uz 30 poena, 11 skokova i sedam asistencija.