21:42 / 12.09.17

Zappacostinom spektakularnom golu kumovao i Zmaj, Šimunović skrivio penal, Džeko zakazao

Fudbaleri Chelseaja nakon pola sata igre imaju dva gola prednosti protiv Qarabaga.

Italijan je postigao prekrasan gol protiv Qarabaga FOTO: EPA

U petoj minuti Pedro je projektilom načeo mrežu gola koji brani naš golman Ibrahim Šehić, a drugi pogodak je pravo remek djelo Davida Zappacoste.

Italijanskom beku asistirao je golman Courtois, a Zappacosta je prošao desnom stranom kao brzi voz i sa tridesetak metara iskosa sa desne strane matirao Šehića. Ovaj pogodak ide na dušu i našem čuvaru mreže koji nije bio najbolje postavljen, bez obzira na to što je Italijan perfektno šutirao.

Moćni PSG nakon 40 minuta igre vodi 3:0 protiv Celtica, za koji od prve minute igra naš Jozo Šimunović. Neymar (19) i Mbappe (34) pogađali su za ubjedljivo vodstvo, a onda je Cavani u 40. minuti sa bijele tačke dotukao Škote. Penal je skrivio upravo Šimunović, koji je dobio i žuti karton.

Dobru priliku da Romu dovede u vodstvo protiv Atletico Madrida imao je Džeko, ali je iz dobre prilike šutirao pored gola.

ed-šansa-1 by watch-it-now

Lionel Messi u 45. minuti doveo je Barcelonu u vodstvo protiv Juventusa. Bio je prvi gol koji je čudesni Argentinac postigao Buffonu.