navbar

COOLSTYLE

faktor
search
search
search
Za ljubitelje prirode i muzike

FeJS festival na Jahorini donosi bogat muzički program i zabavu

Već u petak, 27. juna, nakon planirane šetnje prirodom sa vodičem, bit će održan koncert legende regionalne rock scene, Alena Islamovića

AUTOR: Faktor
Objavljeno: 27.06.2025. u 12:24
get url
text
Počinje FeJS
Počinje FeJS
Veliki broj ljubitelja prirode iz Bosne i Hercegovine, ali i regiona, uživa na FeJS Festivalu koji je počeo na Jahorini i Ravnoj Planini.
Festival Jahorina Summer (FeJS) nudi raznovrstan muzički program i zabavne sadržaje za posjetitelje.
Već u petak, 27. juna, nakon planirane šetnje prirodom sa vodičem, bit će održan koncert legende regionalne rock scene, Alena Islamovića.
Subota, 28. jun, rezervisana je za cjelodnevne aktivnosti, a muzički vrhunac programa događa se od 14 sati. Počinje FeJS Music - DJ set sa šest izvođača: Bassel Darwish, Bonjasky (Affter Affair), Alexander de Funk - PS, Vladimir Acic S.A.B.R. I. - RIKAYA, Six Beats - Ryo i Doel, koji će zagrijavati atmosferu do 20 sati.
Nakon DJ partyja, nastupa Nihad Voloder Nodivo sa svojim bendom, čime se subotnja muzička ponuda zaokružuje koncertnim nastupom uživo.
Posljednjeg dana festivala, u nedjelju, gostima će biti dostupne razne aktivnosti na Ravnoj Planini, uključujući vožnju gondolom i druge zabavne sadržaje, ali i dodatne muzičke programe koji će pratiti događaj.
search icon
prikaži komentare (0)
POVEZANO