navbar

COOLSTYLE

faktor
search
search
search
Zakupila i hangare

Milica Pavlović ne govori o ovom detalju koncerta u Sarajevu, a koštao je kao stan

Autobusi i šleperi sa opremom i tehničkim timom danas su stigli u Sarajevo, a kao što je već poznato na koncertu radi oko 300 ljudi

AUTOR: Faktor/Telegraf
Objavljeno: 08.05.2025. u 14:21
get url
text
Milca Pavlović na Skenderiji
Milca Pavlović na Skenderiji /
FOTO: Milica Pavlović/Facebook
Pjevačica Milica Pavlović stigla je u glavni grad Bosne i Hercegovine sa kompletnom produkcijom koja se može mjeriti sa svjetskim standardima, gdje će u subotu, 10. maja, u dvorani "Mirza Delibašić" u Skenderiji održati završni show u okviru turneje "Lav".
Autobusi i šleperi sa opremom i tehničkim timom danas su stigli u Sarajevo, a kao što je već poznato na koncertu radi oko 300 ljudi.
Kako Telegraf saznaje, u Sarajevu su zakupljeni posebni hangari, gdje će se do koncerta čuvati vrhunska scenografija, ali i skupocjena tehnika. Poznato je da je zvuk jedan od ključnih elemenata na Milicinim koncertima, a tome svjedoči i činjenica da su za turneju "Lav" kupljene miksete vrhunske klase vrijedne 85.000 eura, koje koristi i svjetska muzička elita. 
Stoga i ne čudi da je unajmila osiguranje da čuva ovu skupocijenu opremu.
search icon
prikaži komentare (0)
POVEZANO