Italija
Milana i dalje bez poraza u Serie A, Krunić remi protiv Genoe gledao sa klupe
Fudbaleri Milana, lidera italijanske Serie A, i nakon 12. kola ne znaju za poraz u domaćem prvenstvu.
16.12.2020. u 22:42

Tim našeg Radeta Krunića remizirao je u gostima kod Genoe (2:2) nakon što je gubio u dva navrata, a bh

Svi golovi na stadionu "Luigi Ferraris" pali su u drugom poluvremenu.

Poslije samo dvije minute igre u nastavku Destro je matirao Donnarummu, da bi pet minuta kasnije Calabrija anulirao prednost domaćina poslije asistencije Calhanoglua.

Destro je uzvratio u 60. minuti kada je po drugi put večeras matirao prvog golmana italijanske reprezentacije i Rossonera.

Konačnih 2:2 postavio je Kalulu Kyatengwa u 83. minuti meča koji je bh. reprezentativac Rade Krunić odgledao sa klupe.

Derbi kola između Intera i Napolija pripao je domaćem sastavu s 1:0, a strijelac jedinog gola bio je Romelu Lukaku nakon što je u 71. minuti bio precizan s bijele tačke.

Samo minut kasnije Lorenzo Insigne je dobio direktan crveni karton je je olakšalo posao domaćem sastavu u završnici utakmice.