Još jedan uspjeh
Sjajna Lana Pudar se plasirala u finale na 50 metara delfin
Najbolja bosanskohercegovačka plivačica, Lana Pudar plasirale se u finale discipline 50 metara delfin na Evropskom juniorskom prvenstvu u Bukureštu.
09.07.2022. u 17:00

Manje od sat vremena od osvanja zlatne medalje u disciplini 200 metara delfin, mlada Mostarka je ostvarila još jedan sjajan rezultat.

Dionicu od 50 metara je isplivala u vremenu 26:88 , te ostvarila drugo vrijeme u svojoj grupi, a ukupno četvrto.

Najbolja bh. plivačica u četvrtak je osvojila srebrenu medalju u disciplini 100 metara delfin, a danas je osvojila i zlato na 200 metara delfin.

Da li će osvojiti i treće odličje na Evropskom juniorskom prvenstvu u Budimpešti saznat ćemo sutra u 17:05, kada je na rasporedu finalna utrka u disciplini 50 metara delfin.