El Clasico
Barca se poigrava u Madridu, VAR dotukao Real
Fudbaleri Barcelone vode sa 4:0 nakon 50. minuta igre na Santiago Bernabeu stadionu.
20.03.2022. u 22:19

Nakon prvog poluvremena bilo je 0:2, a onda još dva gola u samo pet minuta igre u drugom dijelu.

Prvo je Ferran u 21. sekundi drugog dijela zapucao zicer jedan na jedan, ali je isti igrač u 47. minuti pogodio za 0:3.

Nedugo potom, u 51. minuti i Aubameyang je matirao Courtoisa. A tada se dogodila zanimljiva situacija.

Pomoćni sudija je u začetku akcije signalizirao ofsajd, ali je glavni arbitar pustio da se akcija završi.

Aubameyang je majstorski lobovao golmana iz Belgije, sudija Munuera konsultovao je VAR i priznao pogodak. Sasvim opravdano. Uslijedila je bura protesta domaćih, ali promjene odluke nije bilo - 0:4.