Bundesliga
Bayernova mašinerija protutnjala njemačkom prijestolnicom, Ibišević poraz Herthe pratio s klupe
U prvom prvenstvenom meču u drugom dijelu sezone aktuelni prvaci s uvjerljivih 4:0 savladali su Herthu u Berlinu
19.01.2020. u 17:30

Fudbaleri Bayerna su u velikom stilu otvorili 2020. godinu, a u prvom prvenstvenom meču u drugom dijelu sezone aktuelni prvaci s uvjerljivih 4:0 savladali su Herthu u Berlinu.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je Bayern u nastavku u potpunosti razbio berlinsku Staru damu.

Ekipu našeg Vedada Ibiševića, koji je večeras bio na klupi, našeo je Muller u 60. minuti.

Trinaest minuta kasnije bilo je 2:0, i to zahvaljujući sigurno izvedenom penalu Lewandowskog.

Već u 76. minuti Alcantara je povisio na 3:0 za Bavarce, da bi konačnih 4:0 postavio Ivan Perišić šest minuta prije kraja. Asistirao mu je Muller.

Golove s utakmice Hertha - Bayern pogledajte OVDJE.