Begović sa Trešnjicama slavio nakon osam utakmica bez pobjede

objavljeno: 30.12.2017. u 17:53

Asmir Begović, golman fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine i njegovi saigrači u dresu Bournemoutha konačno su imali razloga za slavlje.

Nakon osam utakmica bez pobjede, Trešnjice su konačno slavile. Pred domaćim navijačima slavili su protiv Evertona.

Fraser je u 33. minuti pogodio za 1:0, a izjednačio je Gueye u 57. I kada se činilo da će ponovo ostati bez pobjede Ryan Fraser je svojim drugim golom u 89. minuti donio veliku pobjedu domaćinu. Begović je branio cijelu utakmicu, a u gostujućem timu nije bilo Muhameda Bešića.

Liverpool je nakon preokreta savladao Leicester (2:1), dok je Chelsea bio ubjedljiv protiv Stokea (5:0).

Utakmice Huddersfield - Burnley i Newcastle - Brighton završene su bez pobjednika i bez golova, a jedini gostujući tijumf ostvario je Swansea kod Watforda (1:2).