Bundesliga
Bičakčićev gol pokrenuo Hoffenheim, prvi bod za Union u njemačkoj eliti
Zmaj je u 54. minuti anulirao prednost gostiju iz Bremena. Stoper našeg nacionalnog tima pogodio je glavom poslije ubacivanja Geigera iz kornera
24.08.2019. u 17:26

Fudbaleri Hoffenheima do prve pobjede u novoj sezoni stigli su nakon što su s 3:2 pred domaćom publikom savladali Werder Bremen.

Poslije prvih 45 minuta ekipa našeg reprezentativca Ermina Bičakčića bila je u rezultatskom minusu, ali je upravo Zmaj anulirao prednost gostiju iz Bremena. Stoper našeg nacionalnog tima pogodio je glavom poslije ubacivanja Geigera iz kornera.

Samo četiri minute kasnije Bebou je pogodio za totalni preokret.

Trinaest minuta prije kraja gosti su ostali s deset igrača na terenu, nakon što je Eggestein dobio druži žuti karton. Ipak, samo četiri minute kasnije Werder je stigao do izjednačenja preko Osaka.

No, tri minute prije kraja Gegeir je ponovo bio u ulozi asistenta. Ovoga puta poslije njegovog ubacivanja iz kornera pogodio je Kaderabek.

Jednu od najzanimljivijih utakmica 2. kola Bundeslige večeras od 18.30 sati igraju Schalke i aktuelni prvak Bayern.