Serie A
Bomba Mancosua obilježila trijumf Leccea na San Paolu
Fudbaleri Napolija jooš su jednom ove sezone razočarali svoje navijače, nakon što su u meču 23. kola Serie A na San Paolu izgubili od Leccea s 3:2.
09.02.2020. u 17:03

Gosti su poveli u 29. minuti preko Lapadule, a Milik je početkom drugog poluvremena donio izjednačenje domaćem sastavu.

Drugim golom na meču Lupadula je u 61. minuti vratio prednost Leeceu.

Najljepši moment na utakmici viđen je u 81. minuti susreta kada je Mancosu iz slobodnog udarca sa preko 25 metara pogodio mrežu Napolija.

Sve što su supjeli domaći bo kraja bio je pogodak Callejona u posljednoj minuti za konačnih 3:2.

Jajalov Udinese uspio je u trećoj minuti sudijske naodoknade izbjeći poraz u gostima kod Brescije, a bh. veznjak je igrao do 52. minute.

Ranije danas SPAL je poražen kod kuće od Sassuola, a bh. reprezentativac Ervin Zukanović ovaj meč je pratio sa klupe.

Golove s utakmice Napoli - Lecce pogledajte OVDJE.