Borac bez pobjede u Trebinju, navijači Leotara prozivali sudije
Fudbaleri Borca Leotara remizirali su na Policama - 1:1 u susretu 13. kolu Premijer lige BiH.
16.10.2021. u 15:51

Domaći navijači nezadovoljni sudijskim odlukama u nekoliko navrata povicima "lopovi", jasno su dali do znanja šta misle o dašanjoj arbitraži Admira Musića i njegovih pomoćnika.

Uspavanku smo gledali sve do 24. minuta kada su domaći poveli.

Nakon "skraćenog kornera", Đurić dobro skače u kaznenom prostoru i spušta loptu do usamljenog Maksimovića, a veznjaku domaćih nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu i da dovede svoj tim u vodstvo.

U 44. minuti Leotar je mogao udvostručiti prednost. Nakon prekida šutirao je Aćimović, ali je Pavlović spasio svoj gol.

Banjalučani su izjednačili iz prvog napada u drugom dijelu, a strijelac je bio rezervista Vušurović u 47. minuti. No, stekao se dojam da je Borca gol postignut iz poprilično sumnjive pozicije. Čini se kako je fudbaler gostiju bio u nedozvoljenoj poziciji, barem prema snimku koji se mogao vidjeti u TV prijenosu.

Sredinom drugog dijela vidjeli smo petominutni prekid, kojeg je prouzrokovao sudija Musić nakon što je na sredini terena dosudio diskutabilan prekršaj u korist Borca.

Uslijedilo je koškanje igrača dvije ekipe, a uključili su se i igrači s klupe. S tribina se čulo "lopovi, lopovi"...

Epilog svega je pet žutih kartona za domaće, a Perišić je dobio drugu žuti, odnosno crveni karton.

Do kraja meča Banjalučani su pokušavali stići do pobjedonosnog gola, ali su su se domaći odbranili.