Borac pet mečeva čeka pobjedu: Mandić i Uzelac pogađali za remi u Prijedoru
Fudbaleri Borca, aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine, nakon pet kola ne znaju za pobjedu u Premijer ligi.
22.08.2021. u 19:05

Banjalučani su danas stigli do trećeg ovosezonskog boda iako su bili apsolutni favoriti na gostovanju kod Rudara u Prijedoru. Meč je završen rezultatom 1:1.

Borac je šokirao Nikola Mandić golom u 13. minuti, a Banjalučanima je remi, u konačnici i bod donio Dejan Uzelac u 44. minuti.

Na klupi Borca danas je debitovao Nemanja Miljanović, treći trener koji od starta prvenstva predvodi Banjalučane.

U prvom poluvremenu zabilježeni su i manji navijački ispadi. Navijačku grupu iz Banje Luke brzo je umirila policija, dok su neki fanovi Rudara utrčali na teren, ali su ih zaustavili redari.

Vrijedi istaknuti da se u Prijedoru igralo skoro sto minuta. Glavni arbitar Velimir Drinić meč je produžio za osam minuta.

Borac poslije pet odigranih mečeva ima tri boda, a Rudar je u šest mečeva skupio pet bodova.