Ahmedhodžiću 90 minuta
Bordeaux imao dva gola prednosti pa primio "petardu" za 45 minuta
Nevjerovatne utakmice ove sezone igra Bordeaux, koji je sve bliže ispadanju iz francuske elite.
24.04.2022. u 17:00

Tim za koji nastupa reprezentativac Anel Ahmedhodžić (igrao 90 minuta) poražen je na gostovanju kod Nantesa 5:3.

Bordeaux je sjajno krenuo i golovima Nianga u šestoj i Dilorsuna u 18. minuti poveo 2:0, a to je bio i konačan ishod prvog dijela.

U 47. minuti Coulibaly je smanjio na 2:1, a u 51. Mangas postiže autogol za 3:2.

Do nove prednosti Bordeaux je došao u 68. minuti preko Kwatenga.

Nantes je drugim pogotkom Colibalyja na meču u 72. minuti izjednačio na 2:2. a u 76. minuti Simon pogađa za preokret.

Mogao je Bordeaux u 87. minuti do izjednačenja, ali je Briand promašio penal, a dvije minute kasnije Nantes stiže do konačnih 5:3.

Bordeaux je pretposljednji na tabeli sa 27 bodova i ubjedljivo najgora odbrana lige sa 84 primljena gola u 34 utakmice.