Chievo preokrenuo: Antiterorističke jedinice "čuvaju" Ronalda u Veroni

objavljeno: 18.08.2018. u 19:09

Fudbaleri Chieva i Juventusa od 18 sati u Veroni igraju prvi meč nove sezone u Serie A, a oči svjetske javnosti uperene su u Cristiana Ronalda, koji je danas službeno debitovao za Staru damu.

Nakon 56 minuta igre Chievo vodi sa 2:1 i to nakon preokreta. Juve je poveo golom Khedire u 3. minuti, a izjednadio je Stepinski u 38. minuti. Za preokret je pogodio Emanuele Giaccherini sa bijele tačke u 56. minuti.

Zanimljivo, prema informacijama iz Italije, na tribinama stadiona Marc'Antonio Bentegodi u Veroni su i antiterorističke jedinice koje su zadužene da brinu o najboljem fudbaleru svijeta i "čuvaju" Ronalda.

Il Correire Veneto izvještava da ovakve mjere nikada nisu bile poduzete u fudbalskoj utakmici, ali s obzirom na to da gostuje Ronaldo i važnost sportskog događaja, antiteroristi će čuvati stadion tokom utakmice.