Izblokiran šut
Da je Kolašinac pogodio, bila bi to druga priča...
Zahvaljući klizećem startu Cesar Azpilicuete udarac Zmaja je otišao pored gola Kepe Arrizabalage
29.05.2019. u 23:37

Chelsea se večeras okitio titulom Evropske lige nakon što je u finalu, koje se igralo u Bakuu, s 4:1 porazio Arsenal.

Poslije 0:0 u prvom poluvremenu u nastavku susreta je viđeno čak pet golova, od čega četiri u mreži Petra Čecha.

Iako se u prvih 45 minuta susreta mreže nisu tresle, prilika je bilo. Jednu šansu u prvom dijelu utakmice imao je i bh. reprezentativac Sead Kolašinac. Ipak, zahvaljući klizećem startu Cesar Azpilicuete udarac Zmaja je otišao pored gola Kepe Arrizabalage.

Ko zna, da je ušao ovaj udarac Kolašinac iz 32. minute možda bi u nastavku susreta gledali totalno drugačiji rasplet situacije...