Opet je hit
Dier za vrijeme utakmice morao u WC, ljutiti Jose Mourinho odjurio po njega
Jose Mourinho je opet napravio show. Tačnije, samo je upotpunio ono što je "počeo" njegov igrač Eric Dier.
29.09.2020. u 23:29

Trener Tottenhama odlično se zabavljao na utakmici četvrtog kola Liga kupa protiv Chelseaja.

Prvo se sredinom prvog poluvremena posvađao s trenerom Plavaca Frankom Lampardom, a onda je u 76. pri vodstvu gostiju (0:1) trčao u svlačionicu po Diera kojega su uhvatile probavne tegobe.

Kamera je prvo ispratila veliku priliku Calluma Hadson-Odoija, a onda i Mourinhov odlazak u svlačionicu Spursa. Special One je bio ljut što je njegov igrač napustio teren i odjurio je po njega (pogledajte OVDJE).

Tottenham je do kraja uspio izjednačiti golom Lamele u 83. minuti, a u penal-lutriji Mourinhov tim je slavio sa 5:4.