Evropska liga

Dominantni Chelsea, Krasnodar ispao u 93. minuti

Objavljeno: 14.03.2019. u 20:52

Salzburg je sa 3:1 savladao Napoli, ali su Italijani prošli dalje, jer su u prvom meču slavili sa 3:0

Odoi je potvrdio trijumf Plavaca

Fudbaleri Chelseaja, Krasnodara i Napolija izborili su plasman u četvrftinale UEFA Evropske lige.

Londonski Plavci kao gosti deklasirali su Dynamo Kiev sa 5:0, te sa ukupnih 8:0 prošli su među osam najboljih.

Na pragu velikog iznenađenja bili su fudbaleri Krasnodara koji su bili na pragu pobjede protiv Valenciju. Suleymanov je spektakularnim golom u 85. minuti anulirao zaostatak za veliko slavlje domaćih.

Ovaj rezultat vodio je Ruse u četvrtfinale, jer je prvi meč završen pobjedom Španaca sa 2:1. Valenciji je trebao gol za prolaz do kojeg su stigli u 93. minuti kada je pogodio Guedes.

Salzburg je sa 3:1 savladao Napoli, ali su Italijani prošli dalje, jer su u prvom meču slavili sa 3:0. Darko Todorović (Salzburg), fudbalski A reprezentativac BiH, s klupe za rezerve je gledao trijumf svoga tima.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]