Evropska liga

Asistencija Kolašinca, da li je Dinamo oštećen u Portugalu?

Objavljeno: 14.03.2019. u 22:47

Činilo se da će sudija pokazati na jedanaesterac za Dinamo, ali je dosudio prekršaj u napadu

Modri gube u Portugalu

Sead Kolašinac, fudbalski A reprezentativac BiH, asistirao je za treći gol Arsenala u revanš utakmici osmine finala UEFA Evropske lige.

Topnici su u 72. minuti poveli sa 3:0 golom Aubameyanga kojeg je na sjajan načim uposlio naš Kolašinac.

Benfica protiv Dinama trenutno ima rezultat za produžetke. Domaći su napali od prve minute, ali se Dinamo uspješno branio do 71. minute kada je pogodio Jonas.

No, ostaje upitno da su Modri oštećeni u 22. minuti?

Bruno Petković se zagradio u šesnaestercu, s leđa ga je koljenom udario stoper Benfice Gabriel. Činilo se da će sudija pokazati jedanaesterac, ali je dosudio prekršaj u napadu.