Prva liga Slovenije
Dva gola Ibričića Domžalama nedovoljna za remi
Domaći nisu uspjeli doći do boda jer je Vizinger u trećoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 3:5
11.08.2019. u 21:17

Fudbaleri Celja osvojili su puni plijen u utakmici petog kola slovenske Prve lige nakon što su u gostima savladali Domžale s 5:3.

Gosti su poveli u 13. minuti preko Vizingera, a deset minuta kasnije Lotric je udvostručio prednost gostiju. U 36. minuti Vizinger je asistirao Kerinu za 0:3, a isti igrač je u 58. minuti meča povisio na 0:4.

U periodu od 61. do 75. minute Domžale su uspjele postići čak tri gola i smanjiti na 3:4, a dva gola za domaći sastav postigao je nekadašnji reprezentativac BiH Senijad Ibričić.

Ipak, domaći nisu uspjeli doći do boda jer je Vizinger u trećoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 3:5.