Džanan Musa igrao u porazu Netsa, senzacija u Oaklandu - pali prvaci!

Objavljeno: 16.04.2019. u 08:48

Clipperse je do pobjede vodio sjajni Williams sa 36 poena i 11 asistencija

Musa ubacio četiri poena

Košarkaši Brooklyna poraženi su u drugom meču play-off serije. Netsi su izgubili na gostovanju kod Philadelphije 76ers sa 145:123, pa je sada rezultat u seriji 1:1.

Domaći su od samog početka imali prednost, a nakon prve vodili su sa 34:28. Netsi su do poluvremena uspjeli vratiti egal (65:64), a meč je riješen u trećoj četvrtini u kojoj su 76ersi ubacili 51 poen.

Prve minute u play-offu ubilježio je i bh. reprezentativac Džanan Musa. Naš dragulj je za deset minuta na parketu postigao četiri poena, a imao je i jednu ukradenu loptu.

Veliko iznenađenje priredili su LA Clippersi koji su u gostima u Oaklandu savladali Golden State Warriorse sa 135:131 i tako izjednačili u seriji na 1:1.

Clipperse je do pobjede vodio sjajni Williams sa 36 poena i 11 asistencija. Warriorsima nije pomogao ni Curry koji je ubacio 29 poena.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]