Nije vreća za udaranje
Džeko pokazao da ne trpi oštre startove protivničkih fudbalera
Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko odigrao je svih 90 minuta u gostujućem remiju Intera kod Sampdorije (2:2).
12.09.2021. u 15:26

VEZANI TEKST - Slaba uvertira za duel sa Realom, Džekin Inter remizirao u gostima kod Sampdorije

Dobar posao bh. fudbaler je odradio i u ovome susretu, a mogao se upisati i u strijelce da je proigravanje Ivana Perišića početkom drugog poluvremena bilo preciznije i nešto "mekanije".

U samom finišu meča Džekino ime našlo se u bilježnici glavnog sudije Danielea Orsata. Dijamant je nešto oštrijim prekršajem zaustavio Antonija Candrevu.

Bio je ovo svojevrsni revanš Džeke fudbalerima Sampdorije nakon dosta žešćeg faula Adriena Silve nad bh. napadačem samo minut ranije.

Iskusni špic samo je pokazao da nije vreća za udaranje.

Dešavanja iz samo finiša utakmice pogledajte na ovom linku.