Obratio se fanovima
Džeko u izolaciji: Dijamant otkrio koju utakmicu gleda, za njega je posebno važna
Edin Džeko nastavio je putem društvenih mreža pozivati fanove i sve svoje pratitelje da ostanu kod kuće.
24.03.2020. u 17:01

Napadač Rome predložio je u poruci pronalaženje nekog hobija ili gledanje snimaka fudbalskim mečeva.

Danas je Dijamant "zauzet" historijskom utakmicom između Manchester Cityja i QPR-a, nakon koje su Građani u dramatičnom finišu postali prvaci Engleske.

View this post on Instagram

A post shared by Edin Dzeko (@ed_dzeko) on

City je tada u posljednjem kolu slavio sa 3:2 i stigao do trećeg naslova prvaka Engleske, a prvog nakon 44 godine.

QPR je na Etihadu do 92. minute vodio sa 2:1, a onda je Džeko izjednačio rezultat. Pobjednički pogodak i titulu Cityju donio je Sergio Aguero u petoj minuti nadoknade.