Protestovao
Gerrard izgubio živce: Trener Rangersa se na poluvremenu obrušio na glavnog sudiju
Poslije 31. odigranog kola fudbaleri Rangersa imaju velikih 18 bodova prednosti u odnosu na ljutog gradskog rivala Celtic.
04.03.2021. u 08:12

Ekipa legendarnog veznjaka i kapitena Stevena Gerrarda sve je bliža tituli prvaka Škotske, prvoj poslije deset godina!

U srijedu navečer Rangersi su rezultatom 1:0 trijumfovali u gostima kod Livingstona, a strijelac pogotka koji je odlučio pobjednika bio je kolumbijski napadač Alfredo Morelos.

Upravo je Kolumbijac bio razlog zbog kojeg je Gerrard na poluvremenu, dok je napuštao teren, imao žestoku raspravu sa glavnim sudijom Johnom Beatonom.

Legenda Redsa je protestovala kod Beatona zbog žutog kartona kojeg je arbitar pokazao Morelosu u 37. minuti, kada je prema mišljenju sudije Kolumbijac simulirao penal poslije starta golmana Livingstona Maxa Stryjeka, a sve je snimila i zabilježila kamera Sky Sporta.

- Nećeš razgovarati sa mnom? - obratio je Gerrard arbitru.

- Ne mogu - odgovorio je sudija.

- Znam da ne možeš razgovarati sa mnom, to je zato što si *ebeno pogriješio, totalno si pogriješio - poručio je Gerrard sudiji, a na kraju je i sam dobio žuti karton.