Pripremni duel
Golijada u duelu bh. fudbalera: Lulić bolji od Begovića
Rimski Lazio u prijateljskom meču je rezultatom 4:3 porazio sastav engleskog Bournemoutha
02.08.2019. u 22:36

Bournemouth i Lazio večaras su odigrali zanimljiv prijateljski meč, a u pravoj golijadi na kraju su slavili fudbaleri kluba sa Olimpica sa 4:3.

U 14. minuti ekipa bivšeg bh. reprezentativca Senada Lulića povela je golom Corree, da bi tim naše Asmira Begovića, koji je prvo poluvrijeme pratio s klupe, do preokreta stigao pogocima Lerma u 20. i Solankea u 31. minuti.

Bivša "jedinica" fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine priliku je dobila već na startu drugog poluvremena, no poslije svega 180 sekundi igre prva lopta odsjela je mreži iza Begovićevih leđa. Strijelac je bio Luis Alberto.

Samo osam minut kasnije Parolo je donio novu prednost Rimljanima, da bi Correa u 75. minuti povisio na 4:2.

Konačnih 4:3 postavio je Stacey osam minuta prije kraja utakmice.