Prva liga Slovenije
Golom u petoj minuti sudijske nadoknade Ibričić donio pobjedu Domžalama
Fudbaleri Domžala danas su na svom terenu s 2:1 savladali Tabor Sežanu u susretu 31. kola Prve lige Slovenije.
03.07.2020. u 22:34

Ibričić u sudijskoj nadoknadi donio pobjedu DomžalamaZa desetu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu Domžalama se moraju zahvaliti nekadašnjem bh. reprezentativcu Senijadu Ibričiću koji je u petoj minuti sudijske nadoknade pogodio za 2:1.

Sve zanimljivo na ovom meču desilo se u drugom poluvremenu.

Domaćini su poveli u 65. minuti preko Arnela Jakupovića, da bi Fahd tri minute prije kraja izjednačio na 1:1.

Ipak, baš kao i prije par gola protiv Triglava, tako je i ovoga puta Ibričić pogodio iz slobodnjaka. Protiv tima iz Kranja je golom svoj tim spasio od poraza, a danas mu je donio tri izuzetno važna boda u borbi za opstanak.

Današnji pogodak je iskusnom 34-godišnjem veznjaku bio deseti prvenstveni u ovoj sezoni.