Napadač Akhisarspora
Hadžić pogodio iz igre, pa promašio "sa kreča"
U meču devetog kola turske 1. Lige, Akhisarspor je na domaćem terenu dočekao Buluspor, a susret je okončan remijem 2:2.
08.11.2020. u 18:01

Domaći sastav do prednosti je stigao preko Yalcinera u 29. minuti. Yilmaz je golom s bijele tačke u 32. minuti izjednačio rezultat.

Četiri minute kasnije Irfan Hadžić je u 36. minuti upisao vratio prednost Akhisarsporu.

Na startu drugog dijela domaćini su dobili penal, Irfan Hadžić je preuzeo odgovornost ali nije imao sreće da ponovo savlada golmana Boluspora.

Da stvar bude gora po Hadžića i njegov tima gosti su golom Yilmaza u 82. minuti stigli do boda.

Hadžić je igrao do 80. minute susreta, dok je njegov timski kolega i bivši reprezentativac BiH Avdija Vršajević odigrao cijeli meč.