SP u rukometu

Hrvatskoj derbi prvog kola, Srbija remizirala sa Rusijom

Objavljeno: 11.01.2019. u 19:35

Kauboji su za deset minuta napravili seriju 6:0 i utakmicu rutinski priveli kraju

Remi Srbije i Rusije

Rukometna reprezentacija Hrvatske u derbiju 1. kola Svjetskog prvenstva koje se igra u Njemačkoj i Danskoj savladala je Island sa 31:27.

Derbi je opravdao očekivanja, ekipe su se smjenjivale u vodstvu, a pitanje pobjednika riješeno je u drugoj polovini drugog poluvremena. Island je vodio 26:25, a onda su Kauboji za deset minuta napravili seriju 6:0 i utakmicu rutinski priveli kraju.

Hrvatsku su predvodila dvojica Luka - Stepančić (osam golova) i Cindrić (šest), te sjajni golman Šego. Palmarsson je sa sedam golova bio najbolji kod Islanđana.

Rezultati by SofaScore

Neizvjesno je bilo i u duelima Argenitne i Mađarske, odnosno Srbije i Rusije, a oba meča su završena bez pobjednika. Argentina je protiv Mađarske u nastavku nadoknadila tri gola zaostatka iz prvog poluvremena (završeno 25:25).

Duel Srbije i Rusije okončan je rezultatom 30:30, a na poluvremenu je bilo 16:16.

Austrija nije imala problema protiv Saudijske Arabije i slavila je sa 29:22.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]