Napunili do vrha
Huesca rano vodstvo na Nou Campu platila sa osam "komada"
Fudbaleri Barcelone su danas na Nou Campu u potpunosti deklasirali Huescu savladavši je sa visokih 8:2
02.09.2018. u 20:25
Lionel Messi

Fudbaleri Huesce odlično su otvorili teško gostovanje kod Barcelone, gdje su u 3. minuti utakmice poveli golom Cucha.

Barci je trebalo 13 minuta da anulira vodstvo gostiju, a potom je u 24. minti Pulido pogodio mrežu svog tima za totani preokret Barcelone.

Vodstvo Barce u 39. minuti povećao je Suarez, ali je Gallar tri minute kasnije smanjio na 3:2.

Solidno prvo poluvrijeme Huesce nije ni slutilo da će u nastavku doživjeti pravu katastrofu.

Već u 61. minuti utakmice bilo je 6:2 za domaće, a strijelci su redom bii Dembele (48.), Rakitić (52.) i Messi (61.).

Do kraja susreta Katalonci su u potpunosti deklasirali goste, u čijoj mreži su odsjele još dvije lopte.

Alba je devet minuta prije kraja pogodio za 7:2, da bi Suarez u trećoj minuti sudijske nadoknade sa bijele tačke pogodio za 8:2.

Ranije danas Levante i Valencija podijelili su bodove odigravši 2:2, dok je Alaves sa 2:1 savladao Espanyol.