Napadač Milana
Ibrahimović: Ja sam predsjednik, igrač i trener, ali nije dobro što me tako ne plaćaju
Milan je napravio veliki preokret i od 0:2 protiv Juventusa stigao do pobjede rezultatom 4:2.
08.07.2020. u 08:35

Spektakularno drugo poluvrijeme odigrano je na San Siru, kada su viđeni svi golovi.

U strijelce se upisao i Zlatan Ibrahimović. On je pogodio sa 11 metara u 62. minuti, a pet minuta kasnije izašao je iz igre, ali je sa klupe davao savjete igračima.

- Da sam ovdje od septembra, osvojili bismo Scudetto - samouvjereno je ispalio Šveđanin poslije utakmice.

- Ja sam presjednik, igrač i trener! Jedino negativno u tome je da imam plaću kao fudbaler - rekao je Ibrahimović.

Iskusni napadač nije dao precizan odgovor na pitanje ostaje li u Milanu i iduće sezone.