Švedski napadač
Ibrahimović nije običan fudbaler, "ludovao" na zagrijavanju
Milan se nakon poraza u prošlom kolu od Juventusa vratio na pobjedničke staze, a u subotu navečer je na San Siru sa 2:0 nadigrao Torino.
09.01.2021. u 23:20

VEZANI TEKST - Bodove izgubljene od Juventusa Milan "nadoknadio" protiv Gojakovog Torina

Pored tri osvojena boda i ostanak na vrhu Serie A, Rossonerima je jednako važan oporavak Zlatana Ibrahimovića, koji je računajući i nastup protiv Torina u sedam prvenstvenih utakmica postigao deset golova.

Iskusni švedski napadač bh. korijena oporavio se od dvije vezane povrede, a priliku je dobio u 85. minuti umjesto Rafaela Leaa.

Ibrahimović je sve osim običan fudbaler, i to možda i ne treba posebno naglašavati. Zašto je to tako možda najbolju opisuju fotografije i snimak koji su se pojavili na društvenim mrežama nakon utakmice Milan - Torino, a koje su nastale tokom zagrijavanja.

Zlatan je još jednom potvrdio da je još elastičan i gibak, iako je krajem prošle godine proslavio 39. rođendan. U nastavku pogledajte šta je uradio na zagrijavanju...