Nanizao sedam igrača
Je li pogodak Sona kandidat za najbolji gol u ovoj sezoni Premier lige?
Reprezentativac Južne Koreje loptu je povukao sa svoje polovine terena, skoro sa ivice šesnaesterca svoje ekipe
07.12.2019. u 17:20

Fudbaleri Tottenhama od 54. minute susreta protiv Burnleyja vode s uvjerljivih 4:0, a strijelac četvrtog gola za ekipu Josea Mourinha bio je Harry Kane. Bio je to njegov drugi pogodak na današnjem meču 15. kola Premier lige, nakon što je u četvrtoj minuti pogodio za 1:0.

Ipak, utakmicu je obilježio pogodak Son Hueng-Mina iz 32. minute za 3:0.

Reprezentativac Južne Koreje loptu je povukao sa svoje polovine terena, skoro sa ivice šesnaesterca svoje ekipe, a u trku ka golu protivnika nanizao je sedmericu fudbalera gostujuće ekipe, a zatim je rutinski savladao Nicka Popea.

Ovaj pogodak fudbalera Spursa će u svakom slučaju konkurisati za pogodak sezone u Premier ligi.