Prijateljski meč
Kadetska selekcija BiH poražena od Srbije
Kadetski reprezentativci Bosne i Hercegovine poraženi su danas u prijateljskom meču u Staroj Pazovi od odgovarajuće selekcije Srbije rezultatom 3:1.
10.03.2022. u 16:12

Domaći sastav do prednosti je došao u 14. minuti golom Milana Kovačeva, a izjednačenje bh. timu donio je Kenan Lamadžema u 26. minuti na asistenciju Borisa Baškarada.

Za 2:1 pogodio je Mateja Bubanj u 30. minuti, a konačan rezultat postavlja Mateja Radonjić u 89. minuti.

Za Bosnu i Hercegovinu su nastupili: Arman Šutković (46. Tarik Karić), Ali Pašić (66. Anes Džaferbegović), Savo Šušić (40. Enis Talović), Salih Hadžić, Sergej Bogdanić (46. Bakir Nurković), Boris Baškarad (66. Rijad Smolo), Hamza Ljukovac (53. Nadir Ajanović), Kenan Lamadžema, Amir Duraković, Edvin Lukačević (46. Talha Tabaković), Demir Murtić (46. Ensar Mešić).