Slovenija
Kadušić eurogolom pogodio mrežu svog tima, asistencija Čerimagića
Fudbaleri Celja remizirali su na gostovanju kod Domžala u 23. kolu Prve lige Slovenije, a rezultat je na kraju glasio 1:1.
01.03.2020. u 18:27

Gosti, za koje je od prve minute zaigrao nekadašnji fudbaler Sarajeva i Zrinjskog Advan Kadušić, poveli su u 42. minuti pogotkom Mitje Lotriča.

Ovu prednost imali su sve do 15 minuta prije kraja kada je Kadušić u želji da otkloni opasnost pred golom svog tima loptu glavom zakucao u vlastitu mrežu. Na ovom autogolu Kadušiću bi pozavidjeli i mnogi napadači.

U drugom susretu 23. kola slovenskog šampionata, koji je odigran ranije danas, bodove su podijelili Triglav i Mura. Nakon što je u prošlom kolu pogodio u gostujućoj pobjedi nad Olimpijom, nekadašnji mladi reprezentativac Armin Čerimagić danas je upisao asistenciju za tim iz Kranja.