Greška Brazilca
Kane ne propušta poklone kakav je bio Marcelov
30.07.2019. u 19:11

Nakon prvog poluvremena pripremnog susreta između Real Madrida i Tottenhama, kojeg igraju na Audi Cupu kojeg tradicionalno organizuje minhenski Bayern, engleski tim vodi s 1:0.

Fudbaleri Spursa poveli su u 22. minuti kada je pogodio Harry Kane. Kapiten engleskog tima odlično je pratio "dešavanja" u odbrani Kraljeva.

Odlično je napadač Tottenhama reagovao na povratni pas Marcela ka svom golmanu i rutinski pogodio za 1:0. Brazilac je nešto lošije uputio loptu kao svom saigraču u pokušaju da je zaustavi prije izlaska u aut, bilo bi bolje po Real da je izašla jer Kane ne propušta ovakve poklone.