Ništa od Premier lige
Klub bivšeg vlasnika FK Sarajevo zaustavljen u polufinalu play-offa
U finalu play-offa za plasman u Premier ligu igrat će Brentford i Fulham, nakon što je Brentford još u srijedu u polufinalu izbacio Swansea City s ukupnih 3:2, u četvrtak je i Fulham s ukupnih 3:2 nadigrao drugi klub Cardiff City.
31.07.2020. u 00:23

Klub koji je u vlasništvu Vincenta Tana, nekadašnjeg većinskog vlasnika FK Sarajevo, u revanšu na Craven Cottageu je slavio s 2:1, ali mu nije bilo dovoljno da nadoknadi 0:2 zaostatak iz prvog dvoboja igranog prije tri dana.

Cardiff je poveo preko Nelsona u 8. minuti. Samo minutu poslije Kebano je izjednačio nakon odličnog proigravanja Reida.

Prekid početkom nastavka donio je novu prednost gostima, u 47. minuti najspretniji pred vratima domaćih nakon auta bio je Tomlin.

Iako su oba tima do kraja susreta imala niz odličnih prilika, rezultat se više nije mijenjao pa će Fulham u utorak na Wembleyu imati priliku vratiti se u društvo najboljih iz kojega je ispao u maju prošle godine.