Serie A
Milan u sudijskoj nadoknadi ostao bez tri boda
Fudbaleri Milana i Atalante večeras su podijelili bodove na San Siru u susretu koji je okončan rezultatom 2:2
23.09.2018. u 20:00
Milan - Atalanta

Kritike koje je nakon nastupa u Evropskoj ligi na račun Gonzala Higuaina izrekao trener Rossonera, čini se da su urodile plodom.

Već u drugoj minuti susrta iskusni argentinski napadač je pogodio za vodstvo domaćeg sastava, a asistirao mu je Suso.

S minimalnih 1:0 okončano je prvo poluvrijeme. U nastavku su viđena još dva pogotka.

Prvo je Gomez u 54. smanjio na 1:1, a samo sedam minuta kasnije bilo je 2:1. Ovoga puta je Bonaventura pogodio, a novu asistenciju upisao je Suso.

Treći uzastopni poraz u prvenstvu tim iz Bergama izbjegao je zahvaljujući golu Rigonija u drugoj minuti sudijske nadoknade koji je postavio konačnih 2:2.