Zaboravio da je kapiten
Neobičan kiks najskupljeg defanzivca na svijetu
Maguire se spremao da zauzme svoje mjesto u odbrani gostiju, no onda su mu se upalile lampice pa je dotrčao na žrijebanje lopte, odnosno strane
24.10.2019. u 20:02

Fudbaleri Manchester Uniteda poslije prvih 45 minuta vode s 1:0 na gostovanju kod Partizana, a do prednosti su stigli dvije minute prije kraja prvog dijela nakon što je Martial pogodio s bijele tačke.

No, jedan od najzanimljivijih situacija na stadionu JNA desila se još prije samog početka susreta.

Njen glavni akter bio je najskuplji defanzivac današnji Harry Maguire, koji je zaboravio da večeras kao kapiten predvodi engleskog velikana.

I dok je Vladimir Stojković sa sudijama utakmice stajao na sredini terena, Maguire se spremao da zauzme svoje mjesto u odbrani gostiju, no onda su mu se upalile lampice pa je dotrčao na žrijebanje lopte, odnosno strane.

Ovu pomalo komičnu situaciju pogledajte OVDJE.