Gol bio prazan
Nevjerovatna scena: Sudija u Meksiku odbranio zicer
Scena kakva se baš i ne viđa često na fudbalskim terenima desila se u meču sedmog kola meksičke Lige MX Clausura između Cruz Azula i Toluce.
21.02.2021. u 20:28

Domaći tim je poveo u sedmoj minuti preko Rodrigueza, da bi tačno 20 minuta kasnije Alvarado udvostručio prednost Cruz Azula.

Priliku za treći gol domaći sastav imao je poslije odlične kontre u 36. minuti, ali je stativa spriječila Luisa Roma da pogodi za 3:0 nakon što je uspio zaobiči protivničkog golmana.

Ipak, lopta se od stative odbila do njegovog saigrača Jonathana Rodrigueza, gol je bio prazan, no loptu koja je išla u mrežu u gol-aut je skrenuo glavni arbitar Oscar Macias Romo.

Da stvar bude gora po Cruz Azul protivnik je s dva gola u finišu prvog poluvrmena stigao do izjednačenja.

Ipak, pogodak Fernandeza u 63. minuti donio je domaćinu pobjedu kojom je zadržao priključak za vodećim Club Americom.