Nova pobjeda košarkaških Zmajeva na turneji u Kini

Objavljeno: 17.07.2019. u 17:15

Naš tim su predvodili Gegić i Čampara sa 17 poena, dok je Kamenjaš postigao 14

Četvrti trijumf naših košarkaša

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala  je ekipu World Vision Sport rezultatom 91:79.

Nakon poraza od Kine u jučerašnjem duelu, danas je naš tim odigrao dobru utakmicu, koju je riješio u svoju korist.

Od samog starta susreta naš tim je imao prednost, koja je rasla iz četvrtine u četvrtinu. Nakon prvih deset minuta imali smo dva poena prednosti (19:17), da bi na poluvrijeme otišli sa pet poena više na našem kontu (44:39).

U drugom dijelu susreta držali smo konce igre u našim rukama i na kraju slavili pobjedu rezultatom 91:79.

Naš tim su predvodili Gegić i Čampara sa 17 poena, dok je Kamenjaš postigao 14. Muratović je postigao 11, Balić devet, a Sejfić osam poena.

Bila je ovo četvrta pobjeda u pet odigranih utakmica na kineskoj turneji.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]